Archiv autora: Miluše Pošvicová

Nový rok 2021 – informace

Všechny vás zdravím v novém roce a přeji všem pevné zdraví a spokojenost.

  1. Opět budeme učit v “ nouzovém režimu“. Končit výuku budeme každý den v 11.55 a ve 12.00 budeme v šatně. Děti, které půjdou domů, pustím a děti, které půjdou na oběd a do družiny odvedu do jídelny.

2. Na VV budeme potřebovat zmizík.

3. V úterý nebude čtenářská dílna, ať si děti na čtení přinesou čítanku.

Poděkování a přání

Moji milí, ráda bych vám všem chtěla moc poděkovat za krásné a milé dárky. A že jich bylo. Nemluvě o předobrém cukroví, které jsem dostala a ochutnala. Maminky, jste opravdu vynikající „hospodyňky“. Obdivuji vaše cukrářské umění. Děkuji také za všechna milá přání a za podporu, kterou mně vyjadřujete, moc si toho vážím, věřte mně.

I já vám všem přeji svátky plné pohody, lásky a klidu, příjemných překvapení a milých setkání a vše dobré v novém roce.

Turistická vycházka

Chtěla bych napsat jen pár slov k dnešní vycházce. Především vám děkuji, že jste dětem připravili vynikající pochoutky pro zvířata. Bylo vidět, že jste si někteří dali opravdu velkou práci při přípravě pochoutek. Oceňuji to. Ušli jsme cca 3 km. Když jsem dětem v dálce ukázala les, kam jdeme, začaly trošku „remcat“. Ale pak se všichni rozešli a došli jsme až ke kapličce sv. Ludmily. Tam jsme ozdobili stromky přichystanými dobrůtkami a při zpáteční cestě děti měly tolik energie, že někteří ještě závodili v běhu z kopce. Zvítězil Kuba K. a na druhém místě byl Honzík. Byla to moc pěkná vycházka.

https://photos.app.goo.gl/t1spa32ZJCUvNv2cA