Informace 23.5.

  1. Příští týden bude probíhat ve stejném módu jako minulý týden. / pondělí, čtvrtek, pátek – končíme v 11.25 – oběd bude vydáván od 11.35, úterý a středa – končíme v 12.05 – oběd bude vydáván v 12.15 /
  2. Od června budeme psát prověrky na násobilku čtyř a pěti. Děti musí spoje umět zpaměti. Počítat rychle a správně. Pokud mají děti s nějakým spojem obtíže, napište jim spoj silným fixem na čtvrtku a přilepte čtvrtku na skříňku…v pokojíčku,… Oni spoj budou podvědomě vnímat a zapamatují si ho. 🙂 Prověrky budeme psát zase každý den na počet chyb a v pátek dám vždycky známku za celý týden.
  3. Předběžně zjišťuji zájem o školní výlet. Ráda bych jela s dětmi do ZOO Plzeň. Zatím to z nařízení vlády nejde. Výlet by stál cca 500 Kč a platilo by se to ze školní pokladny. Je třeba tam mít dostatečné množství peněz. Každý týden dostávám informaci, že tam některé děti mají peněz málo. Pokud byste nesouhlasili s výletem, dejte mně to vědět, protože pokud by chtělo jet na výlet málo dětí, samozřejmě bychom jet namohli.Všechno je předběžné, protože zatím se na výlet jet nemůže.
  4. Zítra ať si děti přinesou čtenářský deník, zapíšeme si tam společnou četbu – Lotta z ….
  5. V úterý budeme mít besedu Od zrnka po chléb s pracovnicí muzea Strakonice. Ze školní pokladny bude dětem strženo 40 Kč. Děti ať si vezmou normálně učení jako v úterý.