Informace

Dneska děti dostaly informace o plavání, na které začneme jezdit bod středy 7.9. Pokud byste měli nějaké dotazy, ozvěte se, ráda vám je zodpovím.

 

Na plavání budeme jezdit 10 týdnů a během plavání nebudeme mít ve škole TV. Trochu pozměním i rozvrh a to tak, že PČ budou v pátek místo TV. Sled předmětů určím sama. Samozřejmě, že PČ budou až poslední nebo předposlední hodinu. Tento týden uvidíme jak to bude fungovat.

 

Každý den máme dvě hodiny ČJ. První hodinu bude vždy mluvnice a třetí hodinu bude čtení. V pátek hodinu čtení rozdělím, část budeme číst a část budeme psát v písance. Prosím, ať děti nezapomenou si tento pátek písanku vzít.

 

Každý den si budeme úkoly zapisovat do úkolníčků. Do žákovské knížky budu psát známky za sebou tak, jak je budou dostávat. Ono je to tam členěné na předměty a měsíce, ale to budu ignorovat. Známku na vysvědčení nedávám podle průměru a sama si povedu evidenci podle předmětů a ty ještě rozdělím na písemky, diktáty atd. Pokaždé, když budete mít zájem, budete do mého přehledu moci nahlédnout.

 

Pokud máte doma nějaké baterie, přineste je do školy, protože až do poloviny listopadu jsou pro nás hodně cenné. Dostáváme za ně větší počet bodů.

 

Pokud děti nebudou mít z nějaké učebnice úkol, ať si je nechávají ve škole, aby neměly tak těžkou tašku. Rozhodně doma nebudou potřebovat HV, Prvouku učebnici, notový sešit. Záleží na vás jak se rozhodnete.

 

Zítra budeme malovat obrázek Domov zvířat a rostlin Šumavy. Potřebovat budeme štětce, tempery a silný černý fix.

 

Ještě večer koukněte na web, kdybych něco zapomněla, připíšu to večer. Na srdci jsem toho měla moc a možná jsem něco zapomněla. Moc děkuji.

2 thoughts on “Informace

  1. Dobrý den,

    ráda bych se zeptala na sešity. Zda každý den musí mít všechny sešity, či některé si mohou ponechat doma či ve škole (např. diktáty, prověrky, MM, písanka …) Děkuji a hezký den. 🙂

    1. Dobrý den. Samozřejmě, že nemusí všechny sešity nosit každý den. Prověrku z M bychom psali každý čtvrtek a diktát ve středu, co Vy na to. Zdravím Pošvicová

Komentáře nejsou povoleny.