Pokud byste chtěli, aby Vám přišlo na mobil upozornění, že na webu je nějaká nová informace, stáhněte si v aplikaci Obchod Play RSS Posvicova.
Pokud byste chtěli, aby Vám přišlo na mobil upozornění, že na webu je nějaká nová informace, stáhněte si v aplikaci Obchod Play RSS Posvicova.
Prosím, nacvičte s dětmi doma jednotlivé druhy sešitů. Pokud mně žáček ukáže sešit školní,/úkol, který kontroluji tam není/- pro mě nemá úkol. Já nemohu všem dětem kontrolovat, zda úkol napsaly do správného sešitu.
Asi v pátek budeme psát písemku na větu, slovo, slabiku, písmeno. Napíšu dětem na tabuli text asi o 5 větách a děti budou jen psát slova, která najdou. Např. Najdi v páté větě třetí slovo a v něm druhou slabiku…
Dneska zase několik dětí nemělo skládací abecedu z umělé hmoty. Hráli jsme hru. Při vysvětlování nějaké jiné práce pro tyto děti ztrácím čas, který moc potřebuji. Tyto děti neměly co dělat a nudí se. Prosím, napravte to.
Ve čtvrtek nabízí Lidl k prodeji kalendáře na rok 2017. Děti si je mohou dotvořit samy. V balení jsou dva kalendáře cca za 80 Kč. Napadlo mě, že kdybyste souhlasili, kalendáře bych zakoupila a při VV bychom do nich namalovali obrázky. Jde tedy o to, jestli byste všichni byli ochotni dát dětem 40 Kč na jeden kalendář. Promyslete to a na třídní schůzce bychom to probrali. Zdravím a přeji pěkný víkend.
1.Kružítko, sešit na geometrii, trojúhelník, dlouhé pravítko ať děti nenosí, až to budeme potřebovat, dám vědět.
2.Sbírejte papír, prosím, v dubnu je obdobná akce ve sběru papíru jako byla v loňském školním roce.
Každý den nechte samotné děti připravit si obsah tašky na druhý den, ale vždycky to překontrolujte. Ať zbytečně nenosí učebnice, které ten den nepotřebují. Ale stále několik dětí každou hodinu nějaký sešit nemá. Velmi mně to ztěžuje práci. Ztrácíme čas neustálým hledáním něčeho. Prosím, dohlédněte. Děkuji.
Prosím, aby si děti nosily i učebnici ČJ nebo si ji mohou nechávat v lavici. Dnes jí hodně dětí nemělo, prosím, dopište s nimi přes víkend do školních sešitů cvičení 3. Děti ví které. Stranu si nepamatuji.
Úkoly z ČJ se píšou do sešitu domácího. Dnes je to cvičení 4. Mají to v notýsku.
Stále mají některé děti s určováním počtu vět v textu, počtu slabik ve slově. Prosím, přes víkend trénujte.
Dneska jsme dokreslili obrázky zvířat, které zítra posílám do soutěže. Zítra je poslední termín pro odevzdání. Udělala jsem pár fotek, během dneška/snad/ je dám do fotogalerie.
Musím všechny děti pochválit. Byly moc hodné, ukázněné. Myslím si, že naše exkurze byla rozhodně přínosem pro děti. V ekologickém centru byli moc milí, všechna zvířátka nám ukázali, povyprávěli o nich. Zahráli jsme si i hry . Pak jsme sešli dolů na Podskalí, tam jsme chvilku byli na prolézačkách a pak hurá na nákupy. Vzali jsme to přes tržiště a naposledy do Billy. Tam jsme utratili poslední peníze a jeli vlakem domů. Počasí nám přálo, výlet se vydařil. Fotky se budu snažit dát ještě dnes.
Zítra budou děti potřebovat 20 Kč na vstup do centra a cca 30 Kč na vlak tam i zpět.
Pokud by někdo z dětí něčemu z učiva nerozuměl, každý den jsem v půl 7 ve škole. Kdokoliv může přijít třeba v 7 hodin na doučování. Budu buď ve třídě nebo ve sborovně.
22.9. v 15.30 h se koná v 2.B třídní schůzka.
Dnes jsem aktualizovala stránky ZŠ Volyně, Naše třída, Co by měli žáci umět. Budu se snažit aktualizovat alespoň jednou za měsíc.