ČJ Slabikář str. 21, písanka str. 16
M PS str. 19, MM str. 12
ČJ Slabikář str. 21, písanka str. 16
M PS str. 19, MM str. 12
ČJ Slabikář str. 20, písanka str. 15
M PS str. 18, MM str. 11
Vítám vás všechny na svých stránkách v roce 2020.
ČJ Slabikář str. 19, písanka str.14
M PS str. 17, MM str. 10
Milí rodiče, mnohokrát vám všem děkuji. Musela bych jmenovat všechny rodiče, kdybych chtěla poděkovat jmenovitě. Připravil jste nám moc pěkné dopoledne. Někteří prý připravovali celou noc. Jste obdivuhodní. Přeji vám všem pevné zdraví a v novém roce spokojenost a radost ze svých dětí. Samozřejmě se k přáním dětí připojuji. Pošvicová
Prvňáčci z 1.B vám přejí hezké Vánoce: https://youtu.be/VZggETkcaK4
Milí rodiče, mnohokrát vám všem děkuji za přání, dárky a hlavně za uznání, které jste mně projevili. Vážím si toho.
Úkoly, které dneska děti dostaly jsou až na čtvrtek.
Některé děti mají v notýsku nalepenou větu, kterou by se měly do zítřka naučit zpaměti. Prosím, aby to říkaly nahlas a zřetelně vyslovovaly.
Dneska jsme psali diktát slov. Je vidět, že některé děti doma diktát nepíší. Diktát je s dětmi třeba psát každý den, alespoň čtyři diktovaná slova napsat. Potíže mají s kontrolou. Pokud diktát napíšeme, řeknu, aby si to po sobě alespoň dvakrát přečetli. Mnozí sedí, zavřou sešit, nedělají nic. I doma ať si po sobě napsané překontrolují.
Zítra bychom chtěli dopoledne pozvat sousední třídu na besídku. Taková malá generálka. Jinak připomínám odpolední besídka začne v 16 hodin. Prosím, aby děvčata měla bílý kostým a kluci košíček s jablky a ořechy už dopoledne.
Moc děkuji opět paní Mažgutové, kuličky byly vynikající a též moc děkuji babičce Macháčkové, vánočka neměla chybu. Dneska jsme zapálili poslední adventní svíčku, čtvrtou si už děti zapálí doma. Zeptejte se dětí, co znamenají svíčky na adventním věnci.
1.Dneska opět jeden žáček nemohl jít na TV, píchl pero dívence do nosu. Při TV byly s některými dětmi veliké problémy. Jeden chlapec pokousal druhého, neustálé bitky o míč… Pokud se děti hádají o míč, máme pravidlo, že si „střihnou“ a kdo vyhraje má míč. Některé děti to nerespektují, pak mám strach o bezpečí ostatních. Danou situaci v pondělí proberu se zákonnými zástupci dětí. Nějak bychom to měli řešit, mám strach o bezpečí dětí.
2. V pátek budeme mít ve třídě besídku s dětmi. Budeme si rozdávat dárky. Dárky si děti mohou dávat s kým chtějí, mohou mít i více kamarádů se kterými se budou obdarovávat. Klidně se domluvte mezi sebou i vy, rodiče. Některé děti se přihlásily , že dají dárek dětem z DD. Psala jsem i do DD, aby připravili dárky pro děti, které budou dávat dárek dětem z DD. V pátek dětem uvařím čaj, ať si přinesou čaj, cukr, hrníček, cukroví. Poslední hodinu odstrojíme stromeček, uklidíme. Ať si děti přinesou igelitovou tašku na dárky a na ozdoby ze stromečku, pokud si je budou chtít vzít domů.