Výlet do Českého Krumlova

Podnikli jsme výlet do starobylého města Český Krumlov. Cesta do Českého Krumlova byla značně klikatá a tak několika dětem bylo špatně. Oceňuji Leonku, kterou kamarád poblinkal a ona to s přehledem zvládla. 🙂 Navštívili jsme grafitové doly, muzeum útrpného práva a muzeum voskových figurin. Na zámku jsme se potěšili pohledem na krásné medvědy. Na závěr samozřejmě nesměl chybět McDonald’s. Počasí nám vyloženě přálo, až moc. Bylo velké horko, zchladili jsme se pouze v grafitových dolech. Cestou zpět nás stihl déšť a veliká bouřka. Děti mají za úkol zjistit, co je to Faradayova klec. 🙂 Děti byly ukázněné. Dokonce paní průvodkyně říkala, že výlety s naší třídou jsou pro ni odměnou. Což nás všechny samozřejmě těší. Děkuji moc i paní asistentce Vávrové, která nám je stále věrná a má naši třídu ráda. 🙂 Fotky dám časem do fotogalerie.