Informace 6.9.

  1. Je nutné, abyste doplnili peníze do školní pokladny. Přestože jsem na to už několikrát upozorňovala, stále ve školní pokladně peníze některým dětem chybí.
  2. Dneska dostaly některé děti přihlášku na doučování. Pokud máte o doučování zájem, přineste mně přihlášku. Doučování bude od příštího týdne od 7 hodin do 7.30.
  3. Ve středu jedeme na plavání. Učit se budeme 2 hodiny podle rozvrhu, pak se nasvačíme a v 10 hodin odjedeme autobusem do Strakonic. Děti budou plavat venku ve vyhřívaném bazénu. Potřebovat budou župan, gumové pantofle nebo žabky na přechod ze šatny k bazénu, plavací čepici, ručník, plavky. Peníze na občerstvení /nevím, zda bude bufet otevřený – raději jim dejte svačinu/. Přijedeme cca ve 13 hodin a půjdeme na oběd. Pokud oběd pro dítě nechcete, sami si ho odhlaste.
  4. Děti by měly do školy nosit pouze učebnice podle rozvrhu, aby neměly těžké aktovky. Některé učebnice si nechávají ve škole.
  5. Také by měly děti mít kolečka „semaforu“, která jim vyrobila loni paní asistentka. Pokud kolečka děti ztratily, prosím, vyrobte jim kolečka nová. Stejně to je s i/y na kartičkách.
  6. Na PČ ve čtvrtek budeme potřebovat toaletní papír.
  7. Zítra jdeme na akci „Naši dravci“. Učíme se podle rozvrhu, na AG řekne paní učitelka až při hodině, jaké sešity děti budou potřebovat.