Informace 19.10.

  1. Videokonference se zúčastnilo 22 dětí. Pouze dvě děvčata se nezúčastnila. Nedostala jsem zpětnou vazbu od všech rodičů, ale od těch, od kterých jsem zpětnou vazbu dostala, jsem se setkala pouze s pochvalou. Takže videokonference budu dělat dvakrát denně, v 8 hodin/videokonference 1/ a v 16 hodin /videokonference 2/. Na web budu každý den psát úkoly jako dosud. To, co nestihneme při našem spojení, dodělejte doma sami.
  2. Geometrii v matematice vynecháme, tu dětem vysvětlím až se vrátíme do tříd. Potřebuji jim ukázat rýsování na tabuli. Je to nezbytné.
  3. Pokud napíšu, že se děti naučí druhy vět, měly by to opravdu podle přehledu ze školního sešitu umět. Neumí-li to, nemáme na čem stavět.
  4. Naše školní paní IT, paní Matějková, udělala všem dětem mailové adresy. Pošlu vám je během zítřka do vašich mailů. Od středy budu dětem posílat pozvánky na JEJICH vlastní maily. Naučte je doma s mailem pracovat, otevřít i pozvánku z jejich mailu. Pokud se to děti naučí, nemusíte s dětmi při videokonferenci být, můžete si chvíli odpočinout. 🙂 Možná, že budeme mít i lepší spojení. Hlavně, ať nikomu neříkají heslo, které jim také zašlu. Tyto maily budou potřebovat od 5.třídy na informatiku. Takže se jim maily v 5. třídě „sejdou“.
  5. Celkově jsem byla dneska spokojená. Některé děti měly tedy problém s druhy vět, ale matematika šla výborně. Někomu možná, že lépe než ve škole.
  6. Prosím, abyste na druhou stranu Úkolníčku každý den napsali datum a počet minut, kdy děti četly. Je třeba, aby četly nahlas cca 30 minut denně.Samozřejmě čtení můžete rozdělit do několika částí.
  7. Moc vám všem děkuji za pomoc dětem při videokonferenci a i za pochvalu pro mě, která mě samozřejmě těší.

Preview in new tab(otevře se na nové záložce)

2 thoughts on “Informace 19.10.

  1. Dobrý večer paní učitelko,
    online výuka super,Karinka byla ráda,že vás i děti vidí a učení se jí líbilo.Byla bych ráda ,kdyby hodiny pokračovaly☺️

Komentáře nejsou povoleny.