Informace – poslední týden

1. Děti budou dostávat učebnice a pracovní sešity. Zkontrolujte stav školní pokladny. Pokud tam nebudete mít dostatečný finanční obnos, pracovní sešity děti nedostanou.

2.V úterý půjdeme na návštěvu Lukešům do Nišovic. Lukešovi nás pozvali na zahradu, za což jim velmi moc děkujeme. Už jsme tam jednou byli a bylo to moc pěkné „hraní“. My se sejdeme ve třídě v 7.50 , děti si vezmou svačinu, pití, pláštěnku, dobré boty. Vrátíme se v 11.25.

3. Ve středu jedeme na výlet. Posílám propozice.

Odjezd:  středa 21.06. 2023 – raději v 7:45 hod.

Cena pro 27 žáků + 2 pedagogické dozory( zdarma) 8 775 Kč za celý bus zahrnuje dopravu, průvodce,  soutěže pro děti s výhrami

Cena nezahrnuje vstupy:       Grafitový důl                                                              100 Kč/ žák

                                                Muzem Tortury a Muzeum voskových figurin             150 Kč/ kombinované vstupné

Co se týče prohlídky zámku, interiéry bych vynechala – prošli bychom si areál a ukázala bych dětem místa, kde se točil Anděl Páně. Už se na Vás a děti moc těším, bude to takový zájezd za odměnu 😊

Informace ke Grafitovému dolu:

Doporučujeme všem na prohlídku náhradní ponožky a teplé oblečení, u kterého nebude vadit pokud se zašpiní (oproti minulým sezonám nejsou pláštěnky/overaly k dispozici), ve štole je 10°C a mokrý terén. Kdo chce, může si vzít vlastní holínky, ty zde jinak půjčují.

4.Ve čtvrtek a v pátek budeme uklízet třídu a budeme chodit ven. Celý týden bude výuka končit v 11.25.