Informace 27.2. distanční výuka

Tak jsme se „opět dočkali“. To, co jsme všichni čekali, platí.

  1. Někteří rodiče mně psali, že mají repasovaný počítač a chtěli by vyzkoušet spojení. Pošlu tedy pozvánku o víkendu všem, připojte se pouze ti, kdo to chcete vyzkoušet. Asi nejlepší to bude dneska nebo zítra večer. Klidně se připojte jen tak na popovídání.
  2. Pokud nemáte PC, obraťte se na kancelář naší školy. Pár PC je k dispozici.
  3. „Vysílat“ bych chtěla každý den od 8 hodin do 8.45 češtinu , pak by děti měly 15 minut přestávku a od 9 do 9.45 matematiku. V pondělí to zkusíme, pokud to nebude vyhovovat, domluvíme se na dalším postupu.
  4. Výkresy, které děti malovaly na soutěž pošlu sama. Obrázky nafotím a dám je do fotogalerie. Jsou opravdu moc pěkné.
  5. Pokud byste měli zájem o nějakou psychologickou radu, je možné pozvat on line také školní psycholožku.
  6. Třídní schůzky bych zase dělala každý čtvrtek od 16 hodin. Může to být i déle. To nechám na vás. Pokud někomu čtvrtá hodina nevyhovuje, napište to do komentářů na web, zveřejním to a domluvíme se.
  7. Úkoly bych chtěla, abyste posílali pouze v pátek, posílejte to jenom na školní mail posvicova@zsvolyne.cz, do předmětu dejte ÚKOLY. Sama určím, které stránky chci vidět.
  8. Děti mají v notýsku úkoly, které mají každý den dělat. Prosím, aby pak odpoledne toto všechno plnily. Já vím, že někteří řeknete, že jsem otravná :), ale berte to tak, že to je jen pro ně. Až budou dělat přijímací zkoušku na „gympl“, nikdo je nebude omlouvat, že měli on line výuku. Ve třídě jsou některé děti opravdu šikovné, a proto, rozvíjejte je. Určitě to časem ocení. A na mě se prosím nezlobte. 🙂