Informace 24.10.

  1. Prosím, abyste si překontrolovali známku z diktátu, kterou jsem zapsala do Bakalářů. Pokud tam někdo najdete N, znamená to, že to nepsal nebo mně známku neposlal a já jsem tam neměla co napsat.
  2. Hodnocení videokonferencí. Denně se zúčastnilo vždycky okolo 20 dětí, což je úspěch. Některé děti se vůbec videokonferencí neúčastnily. Videokonference nebyly povinné. Bohužel 2 děti se mnou nekomunikovaly ani písemně, ani telefonicky. Pokud se mně neozvou a nepošlou všechny úkoly hotové, budu brát jejich absenci jako neomluvenou. Hodně mě to mrzí. Pak bych vás všechny chtěla poprosit, abyste v případě dalších videokonferencí, svým dětem nenapovídali. Nechte je pracovat samostatně. Určitě se jim to v životě hodí. Takhle děti spoléhají na vás, nedávají pozor. Bylo mně divné, že některým dětem to jde doma mnohem lépe než ve škole. Chvíli mně trvalo, než jsem přišla na to, že mají vedle sebe nápovědu. Jinak většina dětí pracovala samostatně, uměly si říct, když nestíhaly, když měly nějaký problém.
  3. Na případné další videokonference budeme potřebovat buď mazací destičku z loňska nebo číslice na kartičkách od 0 do 20. Klidně můžete použít číslice z loňska.