Informace 14.10.

  1. Každý den sledovat web a mail.
  2. Distanční výuka je povinná, to znamená plnit úkoly, které budou na webu.
  3. Připojení na videokonferenci není povinné.
  4. Vzhledem k tomu, že připojení na dnešní videokonferenci bylo pro mnohé obtížné, zkusíme se připojit ještě zítra, pošlu pozvánku. Na té pozvánce budete mít připojit se k google meet. Připojit byste se měli z té pozvánky.
  5. Ráda bych se s dětmi setkávala na videokonferenci každý den, chtěla bych s nimi pracovat. Je třeba je naučit vypínat a zapínat mikrofon. Pokud budu mluvit já, děti mají mikrofon vypnutý, pokud někoho vyvolám, musí si mikrofon zapnout. Chtěla bych to s dětmi poprvé zkusit v pondělí v 8 hodin. Ať si připraví pracovní sešit z ČJ a pero. Uvidíme, jak nám to půjde. Pokud se nepřipojíte ráno, stejnou videokonferenci udělám ještě jednou v pondělí v 16 hodin.
  6. Do 2.11. nebudu práci kontrolovat. Pak si sešity vyberu a opravím to najednou. Pokud by se současný stav prodloužil i v listopadu, budete mně opět vyřešené úkoly posílat. To bych ještě upřesnila, nepředbíhejme. Pokud by někdo potřeboval PC, může si ho půjčit ve škole. Ale spojila jsem se dnes s paní Kolouškovou přes její telefon, bylo to bez problémů.
  7. Děti mohou chodit do jídelny na oběd, ale musí si ho sníst v jídelně, do rendlíků nedávají.
  8. Až se situace uklidní a zvolní se vládní nařízení, zase bych obnovila domácí učení. Samozřejmě jen v případě, že by byla distanční výuka i v listopadu.

2 thoughts on “Informace 14.10.

  1. Dobrý den, omlouváme se, nepodařilo se nam připojit, v pozvance nebyl žadný odkaz přes který by jsme se připojili. Děkuji Koutová

Komentáře nejsou povoleny.