Informace

  1. Moc děkuji panu Frnochovi a jeho synovi za opravení počítačové myšky. Jste moc šikovní. Nedoufala jsem, že to dá někdo dohromady. Sama jsem si ji rozbila, upadla mně na zem. Ještě jednou díky.
  2. Ve třídě se nám „rozmohl takový nešvar“. A to přesazování. Porušila jsem své dlouholeté zásady a přesadila jsem jednu dívku na žádost maminky. Samozřejmě se spustila „řetězová reakce“ a začaly chodit děti a ten chce sedět s tím a ten zase s tím. Prosím, abyste už za mnou nechodili s prosbami o přesazení. Opravdu to dělá zle mezi dětmi a to ve třídě nemohu potřebovat.
  3. Ještě se chci vrátit ke včerejší výzvě o čtení rodičů a prarodičů s dětmi. Kolegyně mě upozornila, že je nouzový stav a tudíž výzvu beru zpět. Ale nebojte se, hned jak se to uvolní, budete mít prostor. 🙂 Omlouvám se.

4. Dobrý den vážení,v této době opatření a zamezení šíření nákazy, Vás prosím o vysvětlení rodičům a žákům a zajištění o pochopení před další následující plaveckou výukou:

– před vstupem do haly plaveckého bazénu, v prostorách šatny mají žáci a jejich pedagogický či jiný doprovod povinnost mít nasazenou roušku, která zakrývá ústa a nos
– v prostorách bazénových van a při výuce plavání tato ochrana dýchacích cest  není potřeba
– v současné době je nyní přísný zákaz vstupu rodičů do prostor plaveckého stadionu, tudíž se rodiče nemohou přijít koukat na své děti jako obvykle. Je to z důvodu zákazu shromažďování v této budově a to do odvolání.

Děkujeme za pochopení,
Petra Šímová
Plavecká škola STARZ Strakonice