Informace 17.6.

Zdravím vás všechny. Dnešním dnem skončilo domácí učení. Všechno jsme probrali, dodělali, nic nám nezbylo, nemáme žádné resty. Mnohokrát děkuji všem rodičům, kteří mně svěřili děti do mé péče, do domácího učení. Mně osobně se to moc líbilo, děti byly šikovné a poslušné. Pro mě to bylo zpestření těch zvláštních „koronavirových“ dnů. Prostě jsem vždycky v pondělí a ve středu omládla. 🙂

Dneska byly naše děti pasovány na čtenáře. Každý dostal knihu. Baruška je nemocná, nemohla přijít, ale paní ředitelka jí prý knihu doručí, protože jsou sousedky. Velmi mě mrzelo, že nepřišly dvě děti. Ani se jejich rodiče neomluvili. Je to opravdu škoda, pasování bylo moc pěkné a pro děti to bylo určitě podnětné.

Příští týden bych chtěla s dětmi jít na opékání buřtů. Ještě nevím který den, protože bychom měli jít opékat na zahradu Lukešům. Až se paní Lukešová ozve, napíšu bližší informace na web.

Vysvědčení se bude vydávat 26.6. bližší informace jsou na webu školy. Je nutné, abyste si stáhli potvrzení o bezinfekčnosti dítěte. Toto potvrzení mně musí děti předat při předávání vysvědčení.

Časem přidám fotky z pasování.