Vzkaz pro 5.B

Moji milí, bývalí žáčci. Tak už se nám to zase blíží. Škola. Doufám, že jste si užili krásné prázdniny a načerpali jste nové síly do dalšího školního roku. Přeji vám všem, abyste v pondělí vykročili tou pravou nohou, abyste byli zdraví a spokojeni, a aby se vám ve škole líbilo a chodili tam rádi. Do fotogalerie dám fotky mé nové třídy. Dávám je tam proto, abyste viděli jak je třída krásně vyzdobená vašimi obrázky. Moc vám za ně děkuji.

Moji milí, bývalí rodiče. Všechny vás srdečně zdravím a přeji, abyste měli radost ze svých dětí, a abyste byli spokojeni. Příští pátek jedu do Mariánských lázní na víkendový pobyt do luxusního hotelu Krakonoš. Je to dárek, který jsem od vás dostala na konci školního roku. Ještě jednou moc děkuji.

4 thoughts on “Vzkaz pro 5.B

  1. Naše milá Miluško,

    doufám, že i ty sis užila krásné prázdniny:-). My s Matýskem ještě jednou děkujeme za to, co jsi nás oba naučila:-). Myslím, že jsi dokázala nemožné, opravdu. Kdyby jsi v budoucnu cokoli potřebovala, Maty i já jsme ti nápomocni. Dyť víš, že on raději bude tahat celý den krabice, než mít hodinu matematiky:-).
    Přejeme Ti, aby sis užila krásný pobyt v Mariánských lázních a také ať tvá nová třída Ti dělá radost:-).
    Ještě chci ujistit rodiče, že se dostali do dobrých rukou paní učitelky Motlové a nemusí se ničeho obávat:-).

  2. Děkujeme za milá slova. Užijte si Mariánské lázně plnými doušky. Matějovských

Komentáře nejsou povoleny.