Informace

Omlouvám se chybějícím, ale dneska nezapíšu úkoly. Měli jsme poměrně hektický den, vyměňoval nám pan Křišťan nábytek. Všechny úkoly napíšu zítra.

 

Milí rodiče, chtěli bychom vás všechny s dětmi pozvat 15.6. v 16 hodin na malé posezení v naší třídě. Máme nový nábytek, s dětmi připravíme malý kulturní program a v závěru našeho posezení byste mohli společně s  dětmi vytvořit obrázky, které by posloužily k nové výzdobě třídy. Bylo mby to takové malé poděkování dětí panu Křišťanovi za moc pěkný nábytek. Jak jsem vás poznala, všichni jste v jádru skrytí výtvarníci, důkazem byly návrhy na výkresy o vodě.

Mimochodem v téhle soutěži obsadila Míša Jungová 7. místo. Všichni jsme z toho měli radost. Můžete její obrázek podpořit „olajkováním“ na FB. Ona totiž postoupila do dalšího hodnocení. Budu ráda, když Míšu také podpoříte.

 

Zveřejňuji mail, který jsem dostala ohledně této soutěže.

Dobrý den,

ráda bych Vás upozornila, že práce žáka/žáků Vaší školy se dostala do finále soutěže Za tajemstvím čisté vody.

Přehled všech 33 finalistů, stejně jako konečné výsledky soutěže dle hodnocení poroty, najdete na http://eagri.cz/public/web/mze/voda/osveta-a-publikace/detska-soutez/

 

Dnes byla též spuštěna hlasovací soutěž, která vybere nejhezčí obrázek dle mínění veřejnosti. Tato soutěž probíhá ve dnech 9.-31.5. na facebookovém profilu MZe a vybírat lze ze všech 33 finalistů 1. kategorie soutěže:

https://www.facebook.com/ministerstvozemedelstvicr?fref=ts . Vítěz získá poukázku buď na knihy, stolní hry nebo výtvarné potřeby v hodnotě 1 000 Kč.

 

S pozdravem

 

Mgr. Lucie Gnojková