Informace

Dneska si děti samy vyrobily pozvánku na vánoční posezení. Doufám, že ji všichni doručili a přijměte i ode mě pozvání na 15.12. v 16 hodin ve 2.B na malé vánoční posezení. S dětmi jsme nacvičili asi čtvrthodinové pásmo, dalo nám to hodně práce a děti se na to těší. Samozřejmě, že jsou zváni i všichni dědečkové a babičky. Součástí našeho povídání bude i občerstvení, které si děti připraví samy. Proto prosím, abyste jim dali toho 15. už ráno malou krabičku s vánočním cukrovím. Stromeček přinesou Křížovi už 2.12., také přinesou nějaké čokoládové bonbóny. Děti ať přinesou ozdoby. Stromeček si ozdobíme. Třídní besídku si uděláme jako loni ten poslední den před prázdninami. Děti ať se domluví s kým si budou dávat dárky.

 

Pan Hejduk nám nabídl exkurzi do Vodňan do firmy Rumpold. Jde o to, že bychom si museli zaplatit autobus. Nechám vám to k promyšlení, domluvíme se na další třídní schůzce.

 

Dneska nám pan Křišťan přislíbil, že nám ve třídě vyrobí nějaký nový nábytek. Moc mu za to děkuji a těším se.

 

Dneska přišlo vyúčtování za plavání v měsíci říjnu. Jedna cesta stojí 24 Kč. Většinou děti byly třikrát, to je 72 Kč. Všichni mají sumu napsanou v notýsku. Prosím, jestli byste mně to poslali co nejrychleji. Zítra jedeme na plavání naposled.Rozvrh nový ještě upřesním. Spíš jde o to, aby děti měly příští týden cvičební úbor ve škole.