Informace

Včera jsme absolvovali Den stromů. Byla jsem moc překvapená, jaké krásné „vstupenky“si děti přinesly. Opravdu, bylo vidět, že si s přípravou daly velikou práci a určitě se moc těšily. Myslím si, že si celý den děti užily, přestože jsme byli všichni od hlavy až k patě od barev. Stejně barevné byly lavice, podlaha a všechno kolem. Matýsek přinesl do třídy knížku o stromech, ale já jsem mu ji nedovolila vyndat. Barevná by určitě byla i knížka. Domluvili jsme se, že pokud rodiče dovolí, přinese ji na prvouku v pondělí. Moc děkuji též Matějovským, kteří pro nás nakopírovali také něco o stromech. Stejně tak, pobavíme se o tom ještě v pondělí při prvouce. Byla jsem moc ráda, že jste se s námi na Dni stromů podíleli, prostě cítím, že „taháme za stejný provaz“. Mám v tabletu pár fotek z akce, během víkendu je dám do fotogalerie. Dneska byla na hodině PČ paní Jungová, která nám pomáhala lepit ubrousky na destičku. Díky ní jsme nebyli všichni od lepidla a všem se to moc povedlo. Rodiče, těšte se, o Vánocích uvidíte jak jsme šikovní. Paní Jungové za pomoc tímto moc děkuji.

 

V pondělí budeme psát prověrku z ČJ. Nakopírovala jsem asi 8 vět a děti budou písmenkem určovat o jaký druh věty se jedná.

 

Ve třídě se opět objevily vši. Pokud je doma objevíte, neposílejte dítě do školy a proveďte dezinsekci. V pondělí prohlédnu dětem hlavy a pokud nějaké vši objevím, zavolám rodiče, aby si pro žáka přišli.