Makov

Dneska jsme byli v záchranné stanici Makov. Přestože nám počasí vůbec nepřálo, výlet to byl opravdu moc pěkný. A všechny ty pláštěnky, spadlé buřty do bláta, v lepším případě do ohně, pocit z krásného dopoledne překonal. Děti byly hodné, poslušné, mám z nich radost. Jasně, že bych našla nějaké malé prohřešky, ale ty byly tak malé, že nestojí za řeč. Chtěla bych pochválit Páju, který velmi ochotně všechny děti zásoboval papírovými tácky a pak Filípka, Šárku a Marušku P., kteří mně velmi ochotně pomáhali při celkovém úklidu altánu. Všechny děti, které chtěly, jsem vyfotila se sovou na ruce, tak pokud byste chtěli jeden obrázek, tak mi napište na mail adresu a já vám obrázek pošlu. Fotky na stránky zatím nedávám, protože mám velmi špatné zkušenosti z minulé třídy. Dát je na web trvá poměrně dlouho a pak jsem se setkala ještě s nevolí. Domluvíme se na třídní schůzce, zda budu fotky na web dávat.

2 thoughts on “Makov

  1. Dobrý den,

    počasí včera opravdu nepřálo, ale hlavní je, že se výlet dětem líbil – tedy Kristiankovi určitě. 🙂 Také jsem se dívala – zatím jen orientačně – na www stránky ZS Makov /www.makov.cz/. Jsou moc hezké a hlavně zajímavé. Určitě se na ně s dětmi ještě podíváme. 🙂

    Co se týká zveřejnění fotek na tyto stránky, tak bych byla určitě pro, ale samozřejmě se uvidí co ostatní rodiče. 🙂

    Děkuji a hezký víkend.

    1. Děkuji za příspěvek a také jsem se dívala na webovou kameru v Makově /našla jsem ji na stránkách stanice/, je to úžasné. Sama se od toho nemohu odtrhnout. Rozhodně to stojí za shlédnutí.

Komentáře nejsou povoleny.